ш.Ј220-Се издава стан од 55м2 во Центар

€ 450


Опис

Се издава комплетно наместен стан од 55м2 во Центар, во близина на Католичка црква. Станот е на 2ри кат, располага со дневна соба со трпезарија, кујна, балкон, спална соба и бања. Станот е опремен со "smart home" технологија, систем за озвучување "Bose", IPTV и прочистувач на воздух. Греењето и ладењето во станот е решено преку инвертер клима уред и приватно парно на струја. Во цената на станот се вклучени приватно паркинг место и подрумска просторија. Цена 450 евра месечно (минимум 1 година). КОНТАКТ БРОЈ 075/ 306 634 ЈОВАН

Квадратура: 55.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: