ш.J209-Се издава наместен стан од 68м2 на Водно

€ 220


Опис

Станот е 68м2 со една спална соба.Станот е целосно реновиран и наместен ,во близина на маркети,школо и градинка.Станот се издава за подолг период ,за сериозни клиенти.Цена 220 евра.Контакт број 075/306-634

Квадратура: 68.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: