СТАН ОД 165 М2 ВО КОЗЛЕ 185 000 ЕУР

€ 185,000


Опис

Се продава луксузно наместен стан во населба Козлe,во близина на Германска амбасада.Истиот е реновиран и има една спална соба со тоалет,гостинска соба со тоалет,две соби за деца со тоалет,дневен простор со трпезарија остава и тераса,ориентација југо/исток.Контакт 075/335-594

Квадратура: 165.0
Соби: 5
Бањи: 2
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: