ш.1277-Наместен стан од 73м2 во Аеродром

€ 85,000


Опис

Се продава наместен стан од 73м2 веднаш до Три Бисери во Аеродром. Станот располага со дневна просторија, кујна и трпезарија , две спални соби , бања и тераса . Истиот се наоѓа на 6/6 со лифт и централно парно . Поседува и подрум и паркинг пред зграда.Ориентација јужна.Цена 85 000 евра.Тел. за контакт 075 335 608

Квадратура: 73.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: