ш.MM164-Убава куќа во Хром од 290м2 со двор од 422м2

€ 340,000


Опис

Се продава убава куќа во Хром од 290м2 и двор од 422м2 ,изградена 2006 год.на Идеална мирна локација,близу Вардар,со поглед кон Водно.Куќата е со два стана со одвоени влезови.Првиот е со 60м2 ,дневна ,кујна,спална и тоалет.Вториот стан е од 170м2 со две дневни соби,кујна,три спални ,два тоалета,гостинска бања.Подно електрично греење,три инвертер клими,соларен систем со централен бојлер,како и камин печка на дрва,подрум 60м2,два внатрешни паркинга.Цена 340000евра.Контакт 075335584

Квадратура: 290.0
Соби: 6
Бањи: 4
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: