ш.ЕР05-Се продава реновиран стан од 66м2 во Мичурин-Аеродром

€ 95,000


Опис

Се продава реновиран стан во Мичурин кај ОУ Блаже Коневски со парно, лифт и паркинг.Станот се продава наместен за 105.000 евра или празен за 95.000 евра.Контакт 075 44 66 80

Квадратура: 66.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: