ш.ММ14-Се продава куќа од 740м2 во Злокуќани

€ 1,200,000


Опис

Се продава објект Злокуќани површина од 740м2 со седум купатила, три тоалети, шест спални соби. Гаража за две возила и паркинг простор за уште четири во дворот. Базен 12м X 6.5м, систем за соларно загревање на водата, автоматски систем за наводнување на дворот. Секоја просторија е климатизирана. Поседува централно греење на нафта, Соларно греење за топла вода. Алармен систем и видео мониторинг.Цена 1 200 000 евра.Контакт број 075335584

Квадратура: 740.0
Соби: 6
Бањи: 5
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: