ш.Ј306-Стан од 68 м2 се продава во Центар

€ 122,000


Опис

Се продава празен стан од 68м2 во населба Центар,на 5/6 кат со лифт,ориентација југ.Станот е со дневна, кујна и трпезарија, две спална и бања. Паркингот со рампа и гаражно место не се вклучени во цената.Греењето е на струја .Цена: 122000 евра.Контакт број 075306634

Квадратура: 68.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: