ш.028ЕС- Се издава деловен простор од 69м2 во Маџир маало

€ 500


Опис

Се издава комплетно опремен деловен простор во близина на Народна банка. Станот е трособен од 69м2, на втори спрат со лифт. Ориентација на станот на југ и север. Греењето е со две инвертер клими. Паркингот е слободен пред зграда, со плус обезбедено паркинг место за станот. Цена - 500 евра. Контакт број 075335564

Квадратура: 69.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: