ш.Ј630-Се издаваат три полунаместен станови од 81м2 во Лимак

€ 850


Опис

▪️ Се издаваат 3 полунаместени станови▪️ Квадратура: 81м2▪️ Населба: Центар - Limak▪️ Кат: 12-ти 13-ти и 18-ти кат со лифт▪️ Ориентација: Југоисток▪️ Соби: Голем дневен простор со опремена кујна, 2 соби, бања и гостински тоалет▪️ Тераси: Да 1▪️ Паркинг: Да 1▪️ Подрум: Нема▪️ Греење: Централно + клима уред▪️ Цена: 850 евра месечно со 1 паркинг место▪️ Цена: 900 евра месечно со 2 паркинг места▪️ Агент Јован 075/ 306 634

Квадратура: 81.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: