ш.0543М- Се продава стан од 51м2 во Капиштец

€ 102,000


Опис

Се продава наместен стан во близина на Зебра-Капиштец од 51м2.Располага со една спална соба,дневна,кујна,бања,тераса,греењето е со сопствено парно,клима инвертер,се наоѓа на 4/7 во понова зграда со лифт,паркинг на резиденти на ПОЦ.Чист имотен лист.Станот се продава наместен.Цена:102000 евра. Контакт број 075335594

Квадратура: 51.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: