ш.0544М-Се издава луксузен стан од 56м2 во Аеродром

€ 450


Опис

Се изнајмува наместен стан во близина на Железничка станица-Аеродром од 56м2.Располага со две спални соби,дневна,кујна,купатило,тераса,гаража на -2 ниво,кое е вклучено во цената,греење централно,ориентиран на Југоисток,се наоѓа на 3ти кат во зграда со лифт.Слободен од 07.12.23.Цена:450 евра. Контакт број 075335594

Квадратура: 56.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: