ш.0542М-Се продава стан од 41м2 во близина на Драмски-Карпош1

€ 70,500


Опис

Се продава стан во близина на Драмски Театар -Карпош 2 од 41м2.Располага со една спална соба,дневна,кујна,бања,тераса од 3м2 и подрум од 4м2.Се наоѓа на 5/5 во зграда без лифт,греењето е централно,ориентиран е на север.Станот е реновиран (струја,вода) во 2020.Цена:70 500 евра.Контакт број 075335594

Квадратура: 41.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: