ш.Ј215-Стан од 72м2 во Градски ѕид

€ 123,500


Опис

Се продава стан од 72м2 во Градски Ѕид - Центар. Станот е на 2-ри кат со лифт.Располага со дневна соба, 2 спални соби, кујна, балкон и еден тоалет. Централно греење. Ориентација исток. Станот е реновиран, со ПВЦ Прозори, се продава празен како на сликите. Цена 123500 евра. КОНТАКТ БРОЈ 075/ 306 634 ЈОВАН

Квадратура: 72.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: