ш.32А-Се продава стан 92м2 во Аеродром

€ 135,000


Опис

Се продава стан од 92м2 во Аеродром со три спални соби,две купатила.Станот се наоѓа на мирна локација во близина на училиште и градинка,маркети,аптеки.Цена 135000 евра.Контакт број 075308057

Квадратура: 92.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: