ш.0740М-Се издава наместен стан од 50м2 кај Млечен-Тафталиџе

€ 325


Опис

Се издава наместен стан во близина на Млечен,ОУ Војдан Чернодрински и домот за средношколци ГУЦ од 50м2,кој располага со една посебна спална соба,дневна,кујна,тераса,бања,паркинг,ориентација Исток,греење сопствено парно и клима,се наоѓа на 2/3 без лифт во нова зграда.Цена:20000 ден. Контакт број 075335594

Квадратура: 50.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: