ш.1278-Нов стан од 58м2 во Аеродром со две спални соби

€ 87,000


Опис

Се продава нов стан од 58м2 во близина на бензинската пумпа ,,Макпетрол,, во Аеродром .Станот располага со дневна просторија со кујна и трпезарија , две спални соби , бања и гостински тоалет и тераса .Истиот се наоѓа на приземје и е со централно парно. Ориентација источна .Цена 87 000 евра.Тел. за контакт 075 335 608

Квадратура: 58.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: