ш.Џ0091-Се издава стан од 40м2 на Бит Пазар

€ 250


Опис

Се издава празен стан од 40м2 во населба Бит пазар - кај полициската станица,на втори кат без лифр,со една спална соба ,греење на струја .Цена: 250 евра + 2 месеци депозит однапред и договор од 1 година.Контакт број Џејљан 075/ 308 057

Квадратура: 40.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: