ш.0732М-Се издава празен стан од 55м2 во Капиштец

€ 250


Опис

Се издава празен стан од 55м2 во Капиштец со една спална,дневна,кујна,купатило,тераса,централно греење,на 5 кат со лифт,ориентација Југ,отворен поглед према Водно,станот е празен,но има можност по желба на закупецот да се намести.Цена:250 евра.Контакт број 075335594

Квадратура: 55.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: