ш.ОК158-Се продава куќа од 35м2 со двор од 330м2 во Лисиче

€ 70,000


Опис

▪️ Се продава куќа▪️Квадратура: 35 м2▪️ Населба: Лисиче▪️Кат: Приземје▪️Двор: 330 м2▪️Соби: 2▪️Паркинг: Да▪️Подрум: Нема▪️Греење: Струја▪️Цена: 70.000 евра▪️Агент: Оливера 075308057Маркица за градба: Приземје, кат и поткровје, вкупно 280 м2.

Квадратура: 35.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: