Миле Миленкоски

075/335-584

mile.eurohome@gmail.com

ш.ММ646-Се продава стан од 56м2 во Центар

1 2
56.0 ㎡ 168,000.0 €

Опис:
Се продава стан на топ локација - Градски Ѕид, над Mr. Jack, на први спрат.Површина според имотен лист 56 м2.Фактичка употребна површина е 62 м2. Цена 168000 евра. Контакт број 075335584

ш.ММ645-Се издава стан од 40м2 во Дебар Маало

1 2
40.0 ㎡ 350.0 €

Опис:
Се издава комплетно наместен стан од 40м2 во една од најубавите и најквалитетни згради во Дебар Маало веднаш до Броз Кафе.НОВ стан, во мирна и чиста зграда, со минимални режиски тросоци и на само 10 мин. пешацење до центарот на градот.Во станот се вградени: Клима инвертер, Смарт АНДРОИД ТВ 42", вградени АКОРОН плакари во спална, вградена рерна и плотна во кујна, нова гарнитура за седење во дневна, машина за перење ...Напомена: станот се издава на едно до две лица, и на подолг период. Не се издава на: студенти и семејства со деца.Цена 350 евра.Контакт број 075335584

ш.ММ644-Се издава стан од 61м2 во Карпош 1

1 3
61.0 ㎡ 400.0 €

Опис:
Се изнајмува стан од 61м2 со две спални соби, во Карпош 1 на прекрасна локација во зграда со лифт, паркинг и централно греење.Две спални комплетно опремен.Станот е слободен од 01.07.2024.Цена 400 евра.Контакт број 075335584

ш.ММ643-Се издава наместен стан 67м2 во Настел

1 3
67.0 ㎡ 450.0 €

Опис:
Се издава комплетно опремен трособен стан од 67м2 во Тафталиџе1, во комплексот Настел со вкупна површина од 67 м2Две спални соби со сопствено паркинг место пред самиот влез.Станот е вселив од 1 август.Цена 450 евра.Контакт број 075335584

ш.ММ642-Се изнајмува стан од 95м2 во Тафталиџе

1 3
95.0 ㎡ 600.0 €

Опис:
Се изнајмува стан од 95м2 во Тафталиџе карши Симпо,со 2 спални соби, тоалет и бања.Комплетно реновиран и опремен.Гаражно место.2 спрат без лифт.Цена 600 евра.Контакт број 075335584

ш.ММ641-Се издава стан од 45м2 до Државна болница-Центар

1 2
45.0 ㎡ 350.0 €

Опис:
Се изнајмува нов луксузен двособен стан од 50м2 на 2 спрат со нов намештај бела техника и санитарии комплетно опремен, со маx тв и интернет.има лифт.Станот е до задниот влез на државна болница .станот е со најсовремено централно подно греење и ладење .350 евра со ниски режиски трошоци. Контакт број 075335584

ш.ММ640-Се издава стан од 45м2 во Центар

1 2
45.0 ㎡ 500.0 €

Опис:
Се изнајмува еднособен стан веднаш спроти Рамсторе Мол.Сранот е комплетно реновиран пред помалку од една година со целосно нов мебел и бела техника.Станот има 45м2 и располага со дневна, посебна спална соба, тераса, вц и комплетно опремена кујна.Киријата е 500 евра месечно со вклучени режиски трошоци (струја, парно, вода, кабелска и интернет, одржување на зграда).Контакт број 075335584

ш.ММ639-Се издава стан од 72м2 наспроти Алумина

1 3
72.0 ㎡ 450.0 €

Опис:
Се изнајмува реновиран и комплетно опремен прекрасен стан од 72м2 во спроти Алумина.Станот е на идеална мирна локација со многу зелен простор околу и бесплатен паркинг за повеќе возила.Станот е со две спални соби, комплетно опремен со сета потребна покуќнина, на градско парно греење.Два клима уреди, Интернет,Телевизија, целосно опремена модерна кујна и многу додатоци за удобен дом.Станот е позициониран на 3 страни Запад, Југ и Север.Комотен со многу плакари и максимално искористен простор.Се издава за период подолг од една година.Вселив ВЕДНАШ.Цена 450 евра.Контакт број 075335584

ш.ММ638-Се изнајмува стан од 100м2 во Карпош 4

2 4
100.0 ㎡ 450.0 €

Опис:
Се изнајмува празен дуплекс стан од 100 м².Станот е светол и простран, идеален за канцеларии (IT, Marketing или сл)Долен дел:Простран отворен простор,Кујна,1 посебна соба (одвоена канцеларија),1 WC,Балкон со убав поглед на Партизанска и Водно.Горен дел:Две простории кои претходната фирма ги користеше за Chill Zone и Brainstorming.Станот се наоѓа на одлична локација, на сам булевар, во близина на Сити Мол.Достапен од Август 2024.НАПОМЕНА: Станот се издава празен, со опремен тоалет, кујна и плакар во секоја посебна просторија.Цена 450 евра.Контакт број 075335584

ш.ММ686-Се продава стан од 84м2 во Градски Ѕид

2 4
84.0 ㎡ 215,000.0 €

Опис:
Се продава четворособен стан во кула од градски зид кај зелено пазарче на 11 Октомври.Станот е темелно реновиран луксузно опремен со 3 посебни спални 2 тоалети гледа кон пазарот без бучава.Се продава исклучиво наместен, 84м2 на имотен лист, реална квадратура 95м2. Цена 215000 евра. Контакт број 075335584

ш.ММ637-Се изнајмува стан од 45м2 во Настел Тафталиџе

1 2
45.0 ㎡ 330.0 €

Опис:
Се изнајмува стан од 45м2 во Настел Тафталиџе на 1 спрат. Мирна западна страна.Една спална, комплетно опремен.Централно греење.Вклучено паркинг место. Цена 330 евра. Контакт број 075335584

ш.ММ635-Се продава стан од 140м2 на Партизанска

2 4
140.0 ㎡ 495,600.0 €

Опис:
Се продава апартман/ стан на Бул. Партизански Одреди-Станот располага со 140м2+-.-3 спални соби.-Две тераси поглед на партизанска и поглед на водно.-2 тоалети.-Централно градско парно греење.-3 ти спрат. Цена 495600 евра со вклучен 18% ДДВ. Контакт број 075335584