Јован Лазарески

075/306-634

jovan.eurohome@gmail.com

ш.Ј184-Луксузен стан од 190м2 во Злокуќани

3 5
190.0 ㎡ 240,000.0 €

Опис:
Се продава ЕКСТРА ЛУКСУЗЕН СТАН, во резиденцијалниот комплекс „Свети Јован“, во населбата „Злокуќани“, во Скопје.Станот е со големина од 190 m2, со пет соби, три тоалети и три тераси.Цена 240.000евраКонтакт 075 306 634

ш.Ј177-Се издава дуплекс од 100м2 во Карпош 2

2 2
100.0 ㎡ 450.0 €

Опис:
Се издава нов наместен стан во Карпош 2 кај факултетите од 100м2 со две спални соби, два тоалета, на петти кат со лифт, дуплекс. Станот се издава наместен со нов мебел. Греењето е на сопствено парно на струја и инвертер клима уреди. Се издава само на подолг период за сериозни клиенти.Цена 450евра. Контакт број 075306634

ш.Ј240-Се продава стан од 42м2 во Хром

1 1
42.0 ㎡ 50,400.0 €

Опис:
Се продава стан од 42м2 во населба Хром-Ѓорче Петров,на приземје,со една спална соба,дневна со кујна и купатило.Станот е орентиран источно,има инсталација за централно парно,паркингот пред зградата е слободен.Цена 50400евра.Контакт за информации 075/306-634

ш.Ј122-Се издава стан од 53м2 во Ѓорче Петров

1 3
53.0 ㎡ 178.0 €

Опис:
Се издава нов не вселуван стан од 53м2 во Ѓорче Петров по цена од 11000денари месечна надокнада.Станот е полу опремен има нова кујна,плакари и тв комода.Се наоѓа на 2кат во зграда со лифт.Повеќе информации на 075 306634

ш.J209-Се издава наместен стан од 68м2 на Водно

1 2
68.0 ㎡ 220.0 €

Опис:
Станот е 68м2 со една спална соба.Станот е целосно реновиран и наместен ,во близина на маркети,школо и градинка.Станот се издава за подолг период ,за сериозни клиенти.Цена 220 евра.Контакт број 075/306-634

ш.Ј117-Нов стан од 34м2 во Хром

1 2
34.0 ㎡ 37,400.0 €

Опис:
Се продава нов стан од 34м2 во Хром по цена од 37400е. Потполно нов не вселуван до сега ,располага со дневна ,кујна ,бања и тераса.Се наоѓа на 4ти кат со лифт.Во станот има инвертер нов клима уред BOSCH.Цена 37400евра.Повеќе информации на 075306634

ш.Ј111- Нов стан од 75м2 во Влае

1 4
75.0 ㎡ 89,250.0 €

Опис:
Продажба на нов стан во Влае цена 1190е по м2 со ддв.Зградата ќе биде готова во септември 2022год.Становите се опремени со трослоен паркет прва класа,плочки и санитарии,ПВЦ прозори стакло 4-сезони 10мм,10цм фасада.Можност да се докупи гаража од 4000евра.Станот е со три спални соби,на први кат,со ориентација исток/југ/запад.Цена 89250 евра.Контакт 075306634

ш.Ј142- Стан од 100м2 на Водно со три спални соби

2 4
100.0 ㎡ 120,000.0 €

Опис:
Се продава стан со три спални, градба 2015 година на убава локација на Водно, на прв кат, Ј/И ориентиран.Станот има голема тераса и голема бања.Цена 120.000 евра со паркинг место од 13м2.Контакт Милан 075/306-675

ш.Ј112- Наместен стан дуплекс од 116м2 во Тафталиџе 2

3 4
116.0 ㎡ 135,000.0 €

Опис:
Се продава дуплекс стан од 116м2 во мала зграда на два кат со три спални, градба 2007 година.Станот е ориентиран Ј/З, има три тераси и три бањи. На мирна локација во близина на Нова гимназијата.Цена 135000 евра.Контакт број 075/306-634

ш.Ј115- Нов полунаместен стан од 54м2 со две спални соби во Ѓорче Петров

1 3
54.0 ㎡ 59,000.0 €

Опис:
Се продава нов стан кај општината во Ѓорче Петров од 54м2 .Станот располага со дневна, кујна, спална соба, детска соба и балкон. На високо приземје источно ориентиран. Во станот останува кујна, вградени плакари во ходник и спална,клима.Цена 59000 евра.Контакт број 075/306-634

ш.Ј109- Нов стан од 53м2 кај стадионот кај Ѓорче Петров

1 2
53.0 ㎡ 50,500.0 €

Опис:
Се продава нов ,вселив стан кај стадионот во Ѓ.Петров на 2ри кат со лифт со две спални и тераса.Цена 50.500 евра.Можност да се купи и наместен.Контакт број 075/306-634

ш.Ј114- Се издава стан од 70м2 со две спални соби во Центар

1 3
70.0 ㎡ 300.0 €

Опис:
Се издава празен стан од 70м2 со две соби,дневна,кујна,тоалет на втори кат.Станот е кај УЈП.Погоден е за канцеларии.Цена на издавањето е 300евра.Контакт број 075306634